Ви тут:
PROвсе Суспільство 

Вперше в історії монархії Єлизавета ІІ здійснила відеодзвінок: кому зателефонувала королева

У час пандемії коронавірусу 94-річна королева Єлизавета ІІ змушена ще ретельніше дбати про своє здоров’я. Її Величність з чоловіком Філіпом оселились у Віндзорському замку, де продовжують виконувати свої обов’язки.

Днями королева здійснила перший відеодзвінок в Zoom, що стало історичною подією, пише 24 канал з посиланням на CNN.

Як відомо, королева Єлизавета ІІ – прибічниця консервативних правил. Вона вчить своїх нащадків слідувати протоколу, встановленого ще предками, та воліє особисто говорити з людиною, а не завдяки сучасним технологіям. Однак пандемія змусила Її Величність змінити звичні правила: Єлизавета ІІ навчилась користуватись програмою Zoom та здійснила свій перший відеодзвінок.

Монарх влаштувала конференцію, до якої долучила свою доньку Анну та британців, які дбають про людей, хворих на коронавірус. У бесіді, що тривала 45 хвилин, Єлизавета ІІ поспілкувалась з очільниками волонтерських організацій, які надають допомогу інфікованим на COVID-19, а також тими, чиї родичі ледь не померли через недугу. Кожен розповів Її Величністю свою історію, що не залишило королеву байдужою. 

“Було цікаво послухати всі ці історії. Я вражена від того, як ви зуміли все пережити. Рада, що змогла сьогодні поспілкуватись з такими сильними людьми”, – зазначила Єлизавета ІІ після відеозустрічі. 

Навіть в цій ситуації королева Великобританії не порушила своїх правил. Єлизавета ІІ з’явилась у кадрі, коли вже всі чекали на її появу, та першою покинула віртуальну зустріч. Фрагменти цієї події опублікували на інстаграм-сторінці палацу. 

 

 

 

 

ФОТО: 1plus1.ua

Система Orphus