Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Відсьогодні у Полтаві стартував купальний сезон

З 4 червня у Полтаві офіційно розпочався пляжний сезон, що триватиме до 15 вересня. Поки працюватимуть 6 зон масового відпочинку з 11.

Про це повідомили у Полтавській міській раді.

Відсьогодні фахівці КП “Рятувально-водолазної служби” працюватимуть у посиленому режимі. Щодня на чергуванні перебуватимуть по п’ятеро осіб, до обов’язків яких цьогоріч додалися нові пункти – слідкувати за дотриманням відпочивальниками рекомендованої Міністерством охорони здоров’я соціальної дистанції у 2 метри. Чергуватимуть на пляжах і медики. Усі вони пройшли відповідні інструктажі та працюватимуть з 9:00 до 21:00.

Як розповів начальник КП “Рятувально-водолазної служби” Євгеній Савчук, цьогоріч, через спалах коронавірусу, процес підготовки пляжів до роботи тривав довше, ніж зазвичай. Нині рятувальники уже провели усі підготовчі роботи – прибрали сміття, розчистили дно річки та місця масового відпочинку від усього, що може нашкодити відпочивальникам – скла, пластику, коряг. У річці виставили буї, запливати за які не можна. Тож, за допомогою гучномовця відпочивальників попереджатимуть про це.

Температура води у Ворсклі сьогодні – 16 градусів, комфортною ж для купання Євгеній Савчук називає температуру вище 20 градусів.

Рятувальники звертаються до всіх відпочивальників бути уважними, дотримуватися правил безпеки при плаванні, не перебувати довгий час під відкритим сонцем, не вживати на пляжі алкогольних напоїв. А також дбайливо ставитися до місць відпочинку – не смітити, не кидати у воду залишки їжі, банки, пляшки, адже це несе загрозу життю та здоров’ю. У МОЗ же радять регулярно мити руки, чхати в одноразову серветку або у вигин ліктя, а людям із груп ризику (літнім і з хронічними захворюваннями) відвідувати прибережні зони та зони відпочинку не рекомендують.

Фото Полтавська міськрада

Система Orphus