Ви тут:
Суспільство 

Відчутна економія: у Steam стартував «літній розпродаж» ігор

У магазині цифрового контенту Steam стартувала традиційний «Літній розпродаж» / Summer Sale, який триватиме з 25 червня по 9 липня.

В рамках акції Steam пропонує знижки на тисячі ігор, а також можливість заощадити $ 5 на кожні $ 30, витрачених на розпродажі (в Україні – 70 ₴ при покупці від 400 ₴, знижка застосовується при оплаті).

Також відкривається новий постійний «Магазин балів» / Points Shop, де користувачів чекають десятки нових анімованих стікерів і ефектів для чату, фонів профілю та міні-профілю, аватарів, рамок аватарів і т.д. Також можна безкоштовно отримати анімовані стікери в віртуальному літньому подорожі протягом наступних двох тижнів.

Steam — сервіс компанії Valve, відомого розробника відеоігор, який надає послуги цифрової дистрибуції, багатокористувацьких ігор і спілкування гравців. Steam використовується також для отримання автоматичних оновлень і новин, як для продуктів самої Valve, так і сторонніх розробників, серед яких є Activision, Codemasters, Eidos Interactive, Epic Games, GSC Game World, id Software, Sega, THQ, Atari, Rockstar Games, Ubisoft, NCSoft та багато інших. Крім відеоігор, сервіс пропонує інструменти для розробників ігор, музику, фільми та геймерське обладнання.

поширити новину: