Ви тут:
Суспільство Україна 

Верховна Рада України переходить на новий офіційний вебпортал

Розпочинає свою роботу оновлений офіційний вебпортал єдиного органу законодавчої влади в Україні — Верховної Ради України.

Вебсайт українського Парламенту розпочав роботу в 1994 році. За 26 років його зовнішній вигляд неодноразово вдосконалювався та модернізувався.

Нині завершено розробку сучасного дизайну офіційного вебпорталу, у якому враховано найкращі практики багатьох національних парламентів, використано інструментарій передових тенденцій інтернет-комунікацій, рекомендований до застосування Міжпарламентським Союзом. 

Під час оновлення офіційного https://www.rada.gov.ua/ було враховано такі важливі речі, як:  адаптація під мобільні пристрої;  головна сторінка відображає активність Парламенту;  орієнтованість на пошукові сервіси та соціальні медіа;
 запроваджено інклюзивність як стандарт.

Новинний блок на вебсайті розділено на дві групи:
топ-новини (чотири блоки, розміщені на першому екрані);
«Новини та публікації» (блок із двох головних та 3-х, або навіть 4-х звичайних новин).

Також з’явився швидкий доступ до останніх новин Комітетів та оголошень. Оскільки багато користувачів все ж таки користуються сайтом Верховної Ради як медіа-ресурсом, то для них розроблено спеціальне рішення. ⬇️

На вебпорталі з’явився «Медіа-центр» https://www.rada.gov.ua/newscenter — новий розділ, у якому зібрані всі новини та мультимедіа Верховної Ради.

 

поширити новину: