Ви тут:
PROвсе Суспільство 

Вчені розповіли, які продукти погіршують зір

Експерти визначили ряд продуктів, які погано впливають на зір. Від якої їжі варто відмовитися у щоденному раціоні? За словами медиків, погано впливає на сенсорний орган сіль, алкоголь та кава. 
Тому рекомендовано не захоплюватися солоною їжею, обмежити вживання алкоголю та не пити декілька горнят кави щоденно. Ці продукти сприяють погіршенню зору, тобто розвитку короткозорості, далекозорості та астигматизму. Якщо багато вживати солі, кажуть експерти, є більше шансів стати жертвою помутніння глаукоми та катаракти. Саме ці патології є лідерами у списку захворювань органів зору, які забирають зір. Також вживання солі підвищує внутрішньоочний тиск. Варто намагатися уникати солоних страв в раціоні.
Також є важлива новина для кавоманів. Улюблений напій мільйонів підвищує не лише артеріальний, але й внутрішньоочний тиск. Тому каву відносять у список напоїв, які впливають на виникнення глаукоми. Також регулярне вживання спиртних напоїв сприяє порушенню сприйняття та призводить до поступового погіршення зору. 
За матеріалами порталу Opticlub
поширити новину: