Ви тут:
Суспільство 

Ватикан визнає святим 15-річного хлопця та проголосить його покровителем інтернету

Католицька церква збирається канонізувати підлітка Карло Акутіса, який у 2006 році помер від лейкемії в 15-річному віці.

Про це повідомляє NBC News.

Зазначається, що хлопця, який жив у Мілані, хочуть проголосити покровителем інтернету. За життя він любив програмування і відеоігри. Карло розробив перший онлайн-каталог євхаристійних чудес – сайт, на якому були зібрані всі чудеса, що відбулись у світі. Таким способом він хотів поділитися своєю вірою з іншими людьми.

Хлопець був правовірним християнином і часто допомагав людям. Він розносив їжу бідним, роздавав нужденним кишенькові гроші, заступався за однокласників, яких ображали.

Карла беатифікують у жовтні в місті Ассісі, де він похований. Це підтвердить, що хлопчик потрапив у рай і може клопотати за тих, хто молиться від його імені. Також це останній крок перед зарахуванням до лику святих.
На похороні Карла церква була “заповнена настільки, що багатьом людям довелося залишитися на вулиці”, розповіла його мати. Потім католики з усього світу подали клопотання до Ватикану, закликаючи визнати підлітка святим.

У Католицькій церкві є майже 10 тисяч святих, однак дітей серед них дуже мало.

Система Orphus