Ви тут:
Культура Суспільство Україна 

В Україні з’явиться книжка для дітей про безпечну поведінку в інтернеті

Видавництво #книголав представить новинку для дітей про безпеку в мережі, яка матиме назву«Життя онлайн. Як уберегтися від кібербулінгу, вірусів та інших халеп в інтернеті».

Про це повідомляє Буквоїд.

У виданні буде низка практичних порад зі створення сторінок у соціальних мережах, правила поведінки з інформацією, приватними даними, взаємодії з користувачами й дотримання авторського права. Крім того, у книжці читач знайде інформацію та корисні підказки щодо секстингу, кібербулінгу та інтернет-шахрайства.

В Україні популяризацією цифрової грамотності активно займається Міністерство цифрової трансформації. Крім того, питанням захисту дітей та підлітків від сексуального насильства в інтернеті з 2018 року займається проєкт #Stop_sexтинг. Сьогодні вони у співпраці досліджують і проблему захисту дітей у мережі. 

Саме тому першими читачами книжки «Життя онлайн…» стали заступниця Міністра цифрової трансформації з питань євроінтеграції Валерія Іонанта засновниця інформаційно-освітнього проєкту #Stop_sexтинг Анастасія Дьякова.

Є гарний вислів “Попереджений — отже, озброєний”. Його зміст простий — той, хто знає про небезпеку, готовий до неї та зможе впоратися», — зазначає Валерія Іонан.

«Хоча батьки завжди питають дітей, як їх справи в школі. Та як часто ми запитуємо про їх справи в інтернеті, де вони проводять частину свого життя? В Україні вихід цієї книги – це великий внесок для того, аби наші діти були захищені не лише офлайн, але і онлайн», — говорить про появу видання Анастасія Дьякова. 

поширити новину: