Ви тут:
Суспільство Україна 

В Україні вперше відзначають День фермера

Президент України Володимир Зеленський 18 червня підписав указ про відзначення в Україні Дня фермера. Це свято цьогоріч відзначається вперше.

Таким чином, День фермера в Україні відзначатиметься щороку 19 червня.

Голова Полтавської ОДА Олег Синєгубов привітав працівників фермерських господарств з професійним святом.

“Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята – Дня фермера! Цього року 19 червня на виконання відповідного Указу Президента Володимира Зеленського в Україні вперше на державному рівні відзначається День фермера. Розвиток фермерського руху, напружена праця відданих трудівників землі, уміле господарювання, мудрість та наполегливість значною мірою гарантують країні продовольчу безпеку та збереження українського села. Завдяки вашій невтомній, щоденній праці Полтавщина впевнено посідає провідні позиції в Україні з виробництва агропродукції. Втілення у життя найсміливіших сподівань, задумів та планів! Погожої вам днини та щедрих ужинків!”

Голова Полтавської обласної державної державної адміністрації Олег Синєгубов

У Полтаві 19 червня об 11-й годині у Полтавській державній аграрній академії відбудуться урочистості з нагоди Дня фермера за участі голови Полтавської ОДА Олега Синєгубова та голови Полтавської облради Олександра Біленького.

 

 

Система Orphus