Ви тут:
Суспільство Україна 

В Україні готують до відкриття перші КПВВ на лінії розмежування в зоні ООС

В Україні готують до відкриття перші контрольні пункти в’їзду/виїзду (КПВВ) на лінії розмежування в зоні проведення ООС після 10 червня.

Про це повідомив Головнокомандувач Збройних сил України Руслан Хомчак на традиційній селекторній нараді щодо протидії поширенню коронавірусу, йдеться на сайті Офісу Президента.

Адаптивний карантин запроваджений в усіх областях України, окрім трьох: Львівської, Рівненської та Чернівецької, і майже скрізь відбувся перехід до третього етапу пом’якшення обмежувальних заходів. 

На нараді обговорили, що після початку впровадження карантинних пом’якшень значних спалахів хвороби в країні не відбулося. До того ж в Україні тримається плато захворюваності. За минулу добу одужало 388 осіб, а захворіло – 328.

«Нам насправді вдалося порівняно непогано пройти першу хвилю пандемії. Цьому сприяла і відповідальність українців, і стратегія стримування, яку ми детально й ретельно розробляли та змінювали за потреби. Тепер у нас є досвід, розуміння й витримка, якщо прийде друга хвиля. Сподіваюся, тоді людство буде більш готовим», – наголосив Володимир Зеленський.

Міністр охорони здоров’я Максим Степанов поінформував, що договори з Національною службою здоров’я України уклали майже всі лікарні, і доплати медикам за боротьбу з COVID-19 уже перераховують. Наразі відбувається постачання великих партій лікарських засобів проти різних хвороб, що були закуплені в попередні роки.

Фото Офіс Президента, zik.ua

поширити новину: