Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

В яких поштових відділеннях Полтавщини діє проект від Укрпошти “Щасливі години для платежів”

“Щасливі години для платежів” діють у 1000 відділеннях Укрпошти. Зокрема, з 1 червня проєкт стартував ще у 201 поштовому відділенні по всій країні.

Зокрема, у Ковелі, Новомосковську, Павлограді, Кам’янському, Краматорську, Новоград-Волинському, Бердичеві, Бердянську, Калуші, Білій Церкві, Вишгороді, Броварах, Вишневому, Бучі, Борисполі, Переяслав-Хмельницькому,  Кремінній, Стрию, Вознесенську, Білгород-Дністровському, Гадячі, Лубна, Миргороді, Горішніх Плавнях, Сарнах, Шостці, Ізюмі, Каховки, Кам’янець-Подільському, Умані, Ніжині, де  можна сплачувати за комунальні послуги за вдвічі меншу комісію, повідомляє Укрпошта.

Проєкт дасть змогу забезпечити більш якісне обслуговування клієнтів, за рахунок управління клієнтськими потоками у поштових відділеннях відповідно до потреб споживачів та рівномірного розподілу навантаження на операційні вікна протягом всього робочого дня.

“Щасливі години для платежів” дають можливість кожному клієнту Укрпошти заощадити при оплаті комунальних та інших платежів, за умови відвідування поштових відділень до 13:00. Саме у першій половині дня тарифи на оплату платежів у відділеннях Укрпошти стануть значно меншими, ніж аналогічна вартість отримання послуг у банківських відділеннях.

Після 13:00, комісія за сплату платежів буде збільшена удвічі від суми, що діятиме у першій половині дня.

Відповідно, у другій половині дня поштові відділення Укрпошти очікують на відправників та отримувачів посилок, які тепер зможуть користуватися послугами у більш комфортних умовах та без черг.

“Щасливі години для платежів” поширюються на рахунки за комунальні послуги, оплату за телефонний зв’язок/телебачення/інтернет чи будь-які інші регулярні платежі.

Враховуючи, що, сплачується декілька квитанцій за місяць, загальна економія – суттєва.

Користуватися такою можливістю можна щодня, починаючи з початку роботи поштових відділень та до 13:00.

На Полтавщині проект “Щасливі години для платежів” нині працює у таких відділеннях:

 

 

 

ФОТО: poltava.to

Система Orphus