Ви тут:
Суспільство Україна 

Упродовж півтора місяця всі постраждалі від вибуху в столичній багатоповерхівці отримають нове житло, – Зеленський

Упродовж максимум півтора місяця ще 28 нових квартир буде передано громадянам, які постраждали від вибуху в житловому будинку в Києві.

Про це повідомили в Офісі Президента.

«Хочу сказати, що ми знайшли всі 40 квартир. Вони всі в Києві – не в області. Це нові квартири. 12 квартир уже готові – вони добудовані. Впродовж максимум півтора місяця інші квартири – ще 28 квартир – ми виділимо сім’ям», – розповів Володимир Зеленський в ефірі програми «Право на владу» під час телевізійного включення з Івано-Франківської області, де перебував з терміновою робочою поїздкою.

Президент наголосив, що на придбання помешкань кошти державного бюджету не витрачатимуться. Офіс Президента провів перемовини з київськими забудовниками, в результаті чого були знайдені всі 40 квартир, які люди отримають найближчим часом.

«Ми переговорили з забудовниками. Офіс Президента знайшов забудовників, які нам допомогли», – зазначив Глава держави.

Сьогодні Володимир Зеленський вручив потерпілим від вибуху киянам сертифікати на перші 12 квартир.

Нагадаємо, як повідомляли ОКІА “Новини Полтавщини”, вибух стався о 21 червня о 10:00 у Дарницькому районі по вул. Соломії Крушельницької, 1/5, в десятиповерховому житловому будинку. Зруйновано міжповерхові перекриття 4, 5, 6, 7 поверхів. За попередньою версією слідства, причиною руйнування став вибух газоповітряної суміші.

Фото: Офіс Президента

поширити новину: