Ви тут:
Спорт Суспільство 

УПЛ збирається зарахувати технічну поразку “Карпатам”

На даний момент львівський клуб не виїхав на матч з “Маріуполем”.

Як стало відомо Sport Arena, керівництво УПЛ має намір передати до КДК УАФ справу про технічну поразку Карпат через майбутню неявку львівського клубу на перенесений матч 24-го туру Favbet Ліги Карпати проти Маріуполя, який запланований на 1 липня.

В даний момент, Карпати не вирушили до Маріуполя. У той же час, головний тренер львівського клубу Роман Санжар підкреслив, що команда готова відправитися на виїзд в разі вказівки від керівництва клубу.
Вчора Карпати підтвердили ймовірність зняття команди з розіграшу чемпіонату України з-за проблем з фінансами. Борг львів’ян становить 5 мільйонів доларів, через нього львівському клубу відмовили у видачі ліцензії на наступний сезон чемпіонату України.

У травні Олег Смалійчук викупив 50% частки Карпат у почесного президента зелено-білих Петра Димінського. На той момент було відомо про фінансові проблеми клубу, в тому числі і про тривалі затримки зарплати.

Перенесений матч 24-го туру Favbet Ліги Карпати – Маріуполь запланований на 1 липня в Маріуполі. Приазовці були готові підтримати львівський клуб і взяти всі витрати на проведення поєдинку на себе.

Система Orphus