Ви тут:
Спорт Суспільство 

УПЛ може втратити одну з найсильніших команд країни

Луганська “Зоря” може зникнути з футбольної карти України.

Як повідомляє спортивний сайт “Трибуна”, луганська «Зоря» має серйозні проблеми з фінансуванням і може припинити своє існування.

Власник клубу Євген Геллер не фінансує клуб з 2014 року. У поточній ситуації для того, щоб продовжити існування, «Зорі» необхідно як мінімум вийти у груповий етап Ліги Європи.

Зараз «Зоря» бореться навіть за потрапляння в Лігу чемпіонів. Після 25 турів УПЛ команда Віктора Скрипника ділить 2-3-е місце в УПЛ з «Динамо» Київ: у клубів по 49 очок в активі.

Раніше вже повідомлялося про те, що у «Зорі» є заборгованості перед гравцями по зарплаті. Частково погасити їх вдалося тільки завдяки траншу від «Крузейро» за Вілліана Гомеса.

«Зоря» — український футбольний клуб з міста Луганська, заснований у 1923 році. Протягом своєї історії клуб виступав під назвами «Металіст», «Дзержинець», «Трудові резерви» та «Зоря-МАЛС». Найвищим досягненням команди за історію стало здобуття титулу Чемпіона СРСР 1972 року. Двічі в 1974 та 1975 роках «Зоря» грала у фіналах Кубку СРСР, крім того клуб тричі здобував титул чемпіона УРСР.

Після розпаду Радянського Союзу «Зоря» опинилася в елітному дивізіоні українського футболу, проте через фінансові труднощі вибула спочатку в першу, а потім і в другу лігу чемпіонату України. В сезоні 2006–2007 команда повернулася до вищої ліги (з 2008 — Прем’єр-ліга), де виступає й нині. Найвищим здобутком клубу в Прем’єр-лізі є 3 місце в сезоні 2016–2017.

поширити новину: