Ви тут:
Суспільство Україна 

Укрзалізниця призначила до Трійці кілька додаткових регіональних потягів

Укрзалізниця призначила курсування 5 регіональних поїздів на період з 5 по 9 червня для додаткових перевезень пасажирів у напередодні та після Дня Святої Трійці.

Про це повідомляє пресслужба компанії.

На вказаний період призначено щоденне курсування регіональних поїздів: №864/866 сполученням Неданичі, Чернігів — Київ-Волинський; №884/883 Фастів — Зернове — Київ-Волинський; №888/887 Київ-Волинський — Ворожба — Фастів; №896/895 Київ-Волинський — Конотоп, Шостка — Київ-Волинський. Також на 8 червня призначене курсування регіонального поїзда №880/882 Київ-Волинський — Славутич — Фастів. Квитки на зазначені поїзди реалізовуватимуться на 50% місць.

Під час проїзду залізничним транспортом потрібно перебувати на вокзалах, платформах та поїздах виключно в захисних масках, користуватися санітайзерами для рук, дотримуватися соціальної дистанції — не менше 1,5 м, у разі виявлення симптомів гострої респіраторної хвороби залишатися вдома.

Нагадаємо, з 1 червня в Україні запустили залізничний транспорт далекого сполучення та приміських потягів. З 4 червня розпочали курсування потяги у західному напрямку.

поширити новину: