Українського арбітра відсторонили на найближчі матчі за помилки на останніх хвилинах матчу УПЛ

Ярослав Козик не зможе працювати найближчим часом на матчах УПЛ.

39-річний український арбітр Ярослав Козик буде відсторонений від суддівства на найближчі матчі.

Про це повідомляє sport.ua.

Причиною такого рішення стала робота Козика на поєдинку 25-го туру УПЛ «Львів» – «Дніпро-1» (1: 2). Козик двічі не призначив пенальті у ворота «Дніпра-1» на 82-й і 89-й хвилинах зустрічі, не побачивши порушень правил на Богунову.

«Тільки що списувався з Лучано Лучі. На думку глави комітету арбітрів, в першому епізоді був пенальті. Козик буде відсторонений на найближчі гри », – написав у Instagram директор телеканалів« Футбол 1/2/3 »Олександр Денисов.

Раніше екс-гравець «Шахтаря» і збірної України В’ячеслав Шевчук заявив, що рішення арбітра були правильними, а гравець «Львова» симулював.