Ви тут:
Суспільство Україна 

Українські виробники перевірили якість морозива та заморожених продуктів

У квітні-травні члени Асоціації українських виробників «Морозива і заморожених продуктів» провели добровільне тестування морозива та заморожених напівфабрикатів провідних вітчизняних виробників – членів Асоціації.

Про це повідомили у Держпродспоживслужбі України.

“Дані дослідження проводяться вже п’ятий рік поспіль. За цей час в провідних лабораторіях «Укрметртестстандарт» і «Київоблстандарт-метрологія» було досліджено понад 70 зразків морозива та близько 40 зразків заморожених напівфабрикатів”, – йдеться у повідомленні.

Цього разу відібрані зразки були передані для досліджень у ДП «Всеукраїнський державний науково-виробничий центр стандартизації, метрології, сертифікації та захисту прав споживачів». Щоб отримати цілісну та об’єктивну картину даних якості, продукцію перевіряли за фізико-хімічними, органолептичними, мікробіологічними та молекулярно-генетичними показниками.

Результати цьогорічного тестування були позитивними: фахівці Центру дали висновок про те, що всі протестовані зразки повністю відповідають нормам і вимогам відповідних ДСТУ.

Фото pexels

Система Orphus