Ви тут:
Спорт Суспільство 

Українські боксери відновлюють навчально-тренувальні збори

Вимушена перерва через пандемію COVID-19 зламала більшість планів для боксерів та представників інших видів спорту на 2020 рік, і все ж невдовзі для спортсменів Національної збірної України з боксу поновиться довгоочікуваний робочий процес.

Як розповіли у Федерації боксу України, 14 червня на Олімпійській тренувальній базі в Кончі-Заспі розпочнуться перші після періоду карантину навчально-тренувальні збори, в яких візьмуть участь провідні спортсмени чоловічої та жіночої збірних України.

З огляду на небезпеку подальшого поширення коронавірусної хвороби збори проводитимуться з обов’язковим дотриманням рекомендацій Міністерства охорони здоров’я і Головного державного санітарного лікаря України.

Своїми думками щодо майбутнього старту навчально-тренувальних зборів з прес-службою ФБУ поділився головний тренер Національної чоловічої збірної Леонід Лоївський.

«Гадаю, що не тільки я з нетерпінням очікую поновлення тренувань. Те саме стосується усіх хлопців, що вже скучили за робочим процесом. У нас поки немає затвердженого міжнародного календаря, але ми все одно будемо набирати форму і продовжувати активну підготовку до внутрішніх стартів. Попереду у нас є попередньо узгоджені терміни проведення Кубку України, Національної першості, міжнародної матчевої зустрічі наприкінці року пам’яті Миколи Капусти у Вінниці та низки навчально-тренувальних зборів.

Звичайно, що психологічно всі переживали ситуацію з призупиненням спортивного процесу і, особливо, з перенесенням Олімпійських ігор у Токіо на 2021 рік. Проте, усі поставились до цього з розумінням. Адже здоров’я важливіше за все. Однак радує те, що спортсмени не байдикували на карантині і знаходили можливість для індивідуальних тренувань. Зі всіма хлопцями я був у постійному контакті по телефону, тобто в курсі всіх їхніх справ. На щастя, скарг на здоров’я ні у кого немає, отже, сподіваюсь, плідну роботу розпочнемо в оптимальному складі та бойовому настрої вже 14 червня», – зазначив Леонід Лоївський.

поширити новину: