Ви тут:
PROвсе Суспільство 

Україно-арабська співачка Rashel презентує новий англомовний трек

У мережі з’явився новий реліз від молодої української співачки Rashel. Артистка відома своєю співпрацею з Надією Мейхер та хітами “Янголи” і “Побудь со мной” презентує новий англомовний трек “Break into”.

Пісня відрізняється від попередніх робіт співачки. В новому треці, який для артистки написав Стас Шурінс, чітко чутно східні мотиви та багатогранний оксамитовий голос Rashel.

“Я маю арабське коріння, мій батько сірієць і його національність і культура також є невід’ємною частиною мене, як і Україна, в якій народилась моя мати. Моя мета – поєднати український колорит зі східними мотивами. Це те, ким я є і це той шлях, у якому я вбачаю свою творчу реалізацію”, – пояснює Rashel.

Сингл “Break into” – це початок нового етапу у творчому житті співачки. Відтепер вона працює без продюсерів та лейблів, самостійно вибудовуючи свій шлях у шоу-бізнесі та не зраджуючи собі заради швидкоплинного успіху.

“Мені важливо в цій пісні показати свою індивідуальність. Те, ким я є насправді всередині. Можливо, моя творчість не буде вписуватись в рамки і формати. Проте я впевнена, що справжня щирість обов’язково знайде відгук у серцях слухачів”, – коментує співачка.

“Break into” – перший сингл із дебютного ЕР артистки, вихід якого планується вже цієї осені і буде складатись із 5 абсолютно нових треків, створених Rashel у колаборації зі Стасом Шурінсом та іншими сонграйтерами.

 

поширити новину: