Ви тут:
Суспільство Україна 

Українець розповів, як почав працювати над створенням SpaceX та роботу з Ілоном Маском

Уродженець Житомира Олексій Пахунов став частиною останнього за часом успіху американців у космосі.

Як повідомляє ain.ua, Олексій Пахунов родом з Житомира, освіту здобув в Хмельницькому Технологічному університеті «Поділля» (тепер Хмельницький Національний Університет) за спеціальністю «Комп’ютерні системи та мережі».

У 2004 році переїхав до Данії, працювати в офісі Microsoft в Копенгаген. До цього також встиг пожити і попрацювати в Румунії. У 2006 році перевівся в команду Windows Kernel і переїхав в Редмонд, штат Вашингтон. Потім працював в одній з груп Microsoft Research. А в 2012 році перейшов в Google, де працював над Chrome Remote Desktop.
В середині 2013 року з Олексієм зв’язався рекрутер з SpaceX та зробив йому пропозицію, від якого українцеві було складно відмовитися.

«Я міг поєднати два своїх улюблених хобі: програмування і космос», – згадує Пахунов. Сьогодні він працює старшим розробником ПО в групі Flight Software, SpaceX.

До того моменту компанія була вже занадто великою і з Ілоною Маском Олексій інтерв’ю не проходив. Особисто з засновником і головним виконавчим директором компанії він перетинався всього пару раз.

«Вперше – на товариських посиденьках в ресторані, вдруге – в досить стресовій обстановці, коли потрібно було швидко прийняти складне рішення. Посиденьки в ресторані мені сподобалися більше», – зізнається Олексій.

Нагадаємо, нещодавно американці написали нову сторінку в історії космосу.

поширити новину: