Ви тут:
Спорт Суспільство 

УАФ попросила МОЗ допустити на стадіони вболівальників і журналістів

Президент організації Андрій Павелко вважає, що це важливо для українського футболу.

Про це політик та функціонер написав на своїй сторінці у соцмережі facebook.

“Після відновлення змагань, як і обіцяв, Українська асоціація футболу робить все можливе, щоб повернути на трибуни вболівальників і журналістів. Досвід деяких країн Європи показує, що в регіонах, де пом’якшені карантинні обмеження, це можливо. На даному етапі мова йде про формат заповнення стадіонів не більше ніж на 10-25%. Але й така перспектива стане ще однією важливою перемогою. Хоча, сумний приклад “Карпат” нагадує, що пандемія ще не зупинена. Тому варто бути дуже обережними та прислухатися до рекомендацій МОЗ.

УАФ надіслала пропозицію щодо пом’якшення карантину на стадіонах Міністру охорони здоров’я та головному санітарному лікарю України. Дуже вдячний Максиму Степанову і Віктору Ляшку за те, що спільно нам вже вдалося відновити чемпіонат УПЛ і Кубок України. Тепер головне завдання – створити безпечну можливість, з чітким дотриманням медичного протоколу, журналістам працювати на матчах, а вболівальникам підтримувати улюблені команди. Це надзвичайно важливо і для ЗМІ, і для фанатів, і для клубів, і для всього українського футболу”, – йдеться у повідомленні.

За даними Центру громадського здоров’я, станом на 10 червня в Україні підтверджено 28 381 випадок COVID-19, з них 12 769 одужали, 833 померли. Протягом останньої доби лабораторно підтверджено 525 випадки.

поширити новину: