Ви тут:
Медицина Суспільство 

У ВООЗ запевняють, що COVID-19 не став менш патогенним

У ВООЗ відреагували на повідомлення деяких лікарів, які вважають, що коронавірус ослаб. В організації заявили, що не бачать жодних ознак, які вказували б на те, що COVID-19 став менш патогенним.

Голова програми ВООЗ з надзвичайних ситуацій Майк Раян заявив, що коронавірус залишається “вірусом-вбивцею”, передає 24 канал.

За словами Раяна, коронавірус нікуди не зник і залишається таким же небезпечним. Він підкреслив, що внаслідок ускладнень COVID-19 щодня продовжують помирати тисячі людей. 

“Ми повинні бути виключно уважними й не піддаватися ілюзії, що раптом вірус за власним бажанням вирішив стати менш патогенним. Цього не сталося”, – заявив Майк Раян.

Раніше у ВООЗ висловили стурбованість щодо послаблення карантинних обмежень в низці країн. В організації наголосили на тому, що нові спалахи захворювання розвиватимуться швидко. Відтак, громаді радять не нехтувати методами профілактики й дотримуватись соціальної дистанції. 

Станом на вечір 1 червня, у світі зареєстровано 6 321 970 випадків зараження коронавірусом. 2 881 342 вже одужали, але 375 661 не змогли подолати недугу. 

Система Orphus