Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Пирятині на ремонт доріг необхідно понад мільйон гривень, – міськрада

У Пирятині на ремонт доріг, зокрема на придбання матеріалу, необхідно понад мільйон гривень.

Про внесення змін та доповнень до Програми покращення благоустрою Пирятинської міської об’єднаної територіальної громади на 2020 рік в частині придбання щебеню та грандвісіву для підсипання доріг обговорили на засіданні постійної комісії міської ради з питань планування, фінансів, бюджету, соціально-економічного розвитку та підприємництва, повідомили у Пирятинській міській раді.

“Напрацьовано перелік вулиць та визначено об’єми робіт, які може бути реалізовано цього року. На придбання матеріалу необхідно 1-1,3 млн. грн. Фахівцями міської ради запропоновано джерела фінансування цього заходу Програми”, – йдеться у повідомленні.

Міський голова Олексій Рябоконь зазначив, що фахівцями міської ради вже не вперше порушується питання щодо виділення коштів на придбання щебеню. Ще на початку квітня, при розподілі коштів вільного залишку, це питання обговорювалося на засіданні постійної комісії з питань житлово-комунального господарства, комунальної власності, транспорту, зв’язку та сфери послуг, яка не підтримала пропозицію виконавчого комітету міської ради щодо включення цього заходу до Програми покращення благоустрою Пирятинської міської об’єднаної територіальної громади на 2020 рік.

Після тривалого обговорення вирішили створити робочу групу з депутатів і спеціалістів міської ради для додаткового обстеження вулиць, які потребують підсипання, та повторно розглянути це питання на засіданні постійних комісій.

Фото: Пирятинська міськрада

поширити новину: