Ви тут:
Суспільство Україна 

У постраждалих від повені районах відновили рух на дорогах державного значення, незабаром ці території повернуться до життя, – Зеленський

Повноцінне життя на територіях західних областей України, які постраждали внаслідок повені, буде відновлено якнайшвидше.

Про це заявив Президент Володимир Зеленський в ефірі політичного ток-шоу, повідомили в Офісі Президента.

«Уряду я поставив завдання, і сьогодні о другій годині дня уряд виділив близько 750 мільйонів гривень для відновлення всього цього», – сказав Володимир Зеленський під час телевізійного включення з Івано-Франківської області, де він перебуває з терміновою робочою поїздкою.

Президент зазначив, що деякі пошкоджені будівлі неможливо відновити, тому люди будуть переселені в інші помешкання.

Володимир Зеленський зазначив, що внаслідок повеней зруйновано тисячі будівель, затоплено близько 10 тисяч гектарів сільськогосподарської землі. Також зруйновані дороги, дамби та декілька старих мостів.

«Зараз відновили всі дороги державного значення. Співробітники ДСНС, Нацгвардії, Нацполіції, автодору працюють тут. Я хочу також подякувати місцевому населенню – вони працюють разом. Потрібен деякий час», – сказав Президент, зауваживши, що «люди вражені роботою наших служб».

Нагадаємо, як повідомляли раніше ОКІА “Новини Полтавщини”, внаслідок інтенсивних дощів і поривів вітру 22-23 червня у Івано-Франківській, Чернівецькій, Львівській областях сталося падіння дерев, підтоплено значну кількість житлових будинків, господарських будівель, вулиць, автомобільних доріг, пошкоджено покрівлі шкіл, будівель та житлових будинків.

Фото: Офіс Президента

поширити новину: