Ви тут:
Культура Полтавщина Суспільство 

У полтавських музеях з’явилися спеціальні опитувальники

Офіційна туристична статистика на сьогодні є не досить репрезантативною, тому в Департаменті культури, молоді та спорту Полтавської міськради вирішили вибудовувати власну систему моніторингу.

Управління культури міста в цьому році вже розпочало отримувати інформацію про загальну кількість відвудувачів міста від оператора “Київстар”. Зрозуміло, що не так просто виокремити з цих даних саме туристичний сегмент, та тим паче характеристики туриста. Тому вже на цьому тижні у кожному комунальному музеї Полтави з’явилися такі опитувальники з інідивідуальними QR кодами, в яких просять дати відповідь, чи сподобався заклад, місто вцілому, а ще – запитують вік та звідки відвудувач, і є можливість коментаря за бажанням. Анкету можна буде заповнити онлайн за QR-кодом чи у паперовій формі.

“Опитувальники з акцентом саме на туристичні риси міста ми плануємо розмістити також у готелях міста. Опитувальники у музеях розраховані не тільки на туристів, але на всіх відвідувачів, включаючи полтавців. Тому наступного разу, коли будете в музеї, і вам буде що сказати, будь ласка, не ігноруйте ці таблички”, – зазначають в Управлінні культури.

Система Orphus