Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У полтавському парку висадили соняхи сорту “Богдан Гаврилишин”

У Полтаві з’явилася ще одна локація із соняхами сорту “Богдан Гаврилишин”.

В рамках “Марафону відповідальності” їх висадили у міському парку “Перемога”. Символом Марафону відповідальності є соняшник сорту “Богдан Гаврилишин”, який був виведений спеціально до 90-річчя всесвітньо відомого українця. 

“Радію, що клумба із соняхами сорту “Богдан Гаврилишин” і яскравими сальвіями закладена саме біля улюбленого дитячого майданчику малечі в парку (минулорічний демо проекту GIZ), сподіваюся вона спонукатиме батьків пояснити дітям, що таке відповідальність, коли малі запитають, або прочитать на табличці про акцію”, – прокоментувала амбасадорка Фонду Родини Богдана Гаврилишина Юлія Городчаніна.

Нагадаємо, щоб долучитися до Марафону, треба посадити насіння соняшника сорту “Богдан Гаврилишин”, але можна й інший сорт соняхів; обрати пункт Декларації відповідальності людини, який тобі найбільш близький та розказати в соцмережах свою історію або історію про рідних, друзів, колег, які надихають своїми відповідальними діями. Затегати їх та @Фонд родини Богдана Гаврилишина, додати хештеги #дію_відповідально, #bh15, #ChangeUkraine. Так ми зможемо прочитати історії один одного і надихнутися на відповідальні дії. 

“Кажуть, що звички формуються протягом 21 дня. У нас буде цілих 100, щоб зробити відповідальність невід’ємною частиною життя!”

поширити новину: