Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Полтавській ОДА розробляють Програму сприяння залучення інвестицій в область

Під головування першого заступника голови ОДА Дмитра Луніна відбулося засідання робочої групи з розробки Програми сприяння залучення інвестицій в Полтавську область на 2021-2023 роки.

Як повідомили у Полтавській ОДА, Програма стане базовим документом для впровадження регіональної політики у сфері залучення інвестицій та інструментом сприяння збільшенню надходжень іноземних та вітчизняних фінансових ресурсів для забезпечення потреб розвитку Полтавської області в цілому та всіх її громад.

До роботи над її розробкою залучені не лише струтурні підрозділи облдержадміністрації, а також і представники міст та громад області.

Дмитро Лунін розповіла, що Програма сприяння залученню інвестицій має бути комплексною та враховувати всі необхідні напрямки роботи, які забезпечать збільшення надходжень іноземних та вітчизняних фінансових ресурсів. Зараз для області є актуальним розвиток рекреаційного туризму та необхідно залучати кошти також у цю сферу.

Т.в.о директора Департаменту економрозвитку, торгівлі та залучення інвестицій Олена Онупко наголосила на важливості такої програми для розвитку області. За очікуваннями, впровадження заходів Програми дозволить забезпечити входження області у топ-п’ять найбільш інвестиційно привабливих та найбільш результативних в контексті залучення інвестицій регіонів України. Крім того зростання інвестиційних ресурсів дозволить створити в області нові робочі місця, а також забезпечить щорічне збільшення обсягу податкових надходжень, насамперед до бюджетів територіальних громад.

Фото: Полтавська ОДА

поширити новину: