Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Полтавській ОДА розробляють напрямки Стратегії розвитку області

У Полтавській ОДА на засіданні робочої підгрупи обговорили напрямки Стратегії розвитку області. Зокрема, розробляли пропозиції, що стосуються соціального захисту населення.

Про це повідомили у Полтавській ОДА.

За участю  заступника голови Полтавської обласної державної адміністрації Катерини Рижеченко відбулось засідання робочої підгрупи з розробки пропозицій до Стратегії регіонального розвитку Полтавської області на 2021-2027 роки.

Директор Департаменту соціального захисту населення Полтавської ОДА Людмила Корнієнко презентувала напрямки Стратегії розвитку Полтавської області, зокрема, що стосуються соціального захисту населення.

Серед завдань: забезпечення доступності отримання соціальних послуг незалежно від місця проживання, цифрова трансформація системи надання послуг, підвищення їх якості та доступності; підвищення рівня соціальної підтримки ветеранів війни та членів їх сімей, вжиття заходів із протидії та запобігання домашньому насильству та насильству за ознакою статі шляхом координації зусиль усіх заінтересованих сторін.

Фото: Полтавська ОДА

поширити новину: