Ви тут:
Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

У Полтавській ОДА нагородили переможців Всеукраїнських учнівських олімпіад

З нагоди Року математики в Україні у Полтавській ОДА 1 червня нагородили переможців ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики, які отримали диплом І ступеня.

Цього року переможцями обласного етапу учнівських олімпіад стали 793 учні, що становить 49,31% загальної кількості учасників. Дипломів І ступеня – 99, дипломів ІІ ступеня – 271, дипломів ІІІ ступеня – 423.

“Наступний рік у нас буде роком математики, тому сьогодні нагородили тих дітей, які цьогоріч мають високі здобутки саме у математиці. Вони мають стати прикладом для інших, бо математика з кожним днем стає все більш провідною наукою”, – зазначив у своєму виступі заступник голови Полтавської ОДА Дмитро Лунін.

Дипломи переможців одразу в чотирьох олімпіадах здобули 2 учні, 7 учнів – у трьох олімпіадах, 57 учнів здобули дипломи переможців одразу у двох олімпіадах.

“Олімпіада — це справжнє випробування для розумних і старанних. Усіх, хто сьогодні був присутнім у залі, об’єднувало єдине — знання, що було підтверджено високим рівнем підготовки. Наполегливість, старанність та ініціативність — те, що має бути винагороджено. Приємно, що старанні діти разом зі своїми педагогами довели всім, що у Полтавській області є геніальні діти”, – розповіла директор Департаменту освіти і науки Полтавської ОДА Віта Ковальська.

Нагородження учнів грошовими нагородами та подарунками відбувається завдяки дії програми “Опікуємося освітою” на 2017–2020 роки (затвердженої рішенням дванадцятої сесії обласної ради сьомого скликання від 23 грудня 2016 року).

поширити новину: