Ви тут:
Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

У Полтавській ОДА нагородили кращих держслужбовців

Кращі держслужбовці Полтавщини отримала грамоти та квіти з рук представників обласної влади.

Сьогодні, 23 червня, в Україні традиційно святкується День державної служби України. Цього дня відзначають найкращих представників серед державних службовців України, які щорічно обираються Національним агентством України з питань державної служби на всеукраїнському конкурсі “Кращий державний службовець”.

З цієї нагоди у Полтавській ОДА нагородили кращих держслужбовців грамотами Національного агентства України з питань державної служби, а також почесними грамотами обласної державної адміністрації та обласної ради.

“Ваша праця є непосильною, є самопожертвою. Від ваших щоденних дій залежить і довіра до влади, і розбудова нашої з вами незалежної та суверенної країни.Ті перетворення, які зараз тривають у країні, ми всі разом маємо реалізовувати. І від нашої з вами злагоджених дій залежить успіх нашої країни”, – зазначив голова Полтавської облдержадміністрації Олег Синєгубов.

“З одного боку праця держслужбовців дає начебто багато повноважень, але це те, що бачать люди. Це невтомна праця, самопожертва та відповідальність. Я розумію, що у житті кожного держслужбовця найголовнішим є слово відповідальність. Завдяки вашій роботі ми відчуваємо, що країна рухається вперед”, – розповів депутат Полтавської обласної ради Руслан Рогов.

“Ми всі трішки більше 4 років живемо у період реформації державної служби з моменту прийняття нового законодавства про державну службу, яке увібрало в себе принципові положення європейських стандартів підходу до держслужби. На сьогоднішній день вже підготовлена велика кількість змін щодо законодавства, – зазначив заступник начальника Міжрегіонального управління Нацдержслужби у Полтавській та Кіровоградській областях Артем Тімощук.

 

Система Orphus