Ви тут:
Медицина Полтавщина Суспільство 

У Полтавській інфекційній лікарні перебуває 9 пацієнтів з COVID-19

Незважаючи на щоденне зростання в Україні кількості випадків захворювання на коронавірус, в інформаційному просторі окрім офіційних даних, продовжують поширюватися фейки про нібито вигадану хворобу – COVID-19.

“Необізнаність тих, хто розповсюджує таку інформацію та вірить їй, відіграє дуже негативну роль. Думати, що хвороби немає, коли ти її не бачив на власні очі – як мінімум легковажно”, – йдеться у повідомленні Полтавського центру громадського здоров’я.

Цьому підтвердження – світлини пацієнтів з коронавірусною інфекцією, коли медики їх рятують в реанімаційному відділенні КП «Полтавська обласна клінічна інфекційна лікарня ПОР» за допомогою апаратів штучної вентиляції легенів.

Проте, світлини не в змозі передати стан людини, яка не може самостійно дихати через симптоми коронавірусної хвороби та потребує медичної допомоги.

30 червня, в обласній інфекційній лікарні лікується 9 таких пацієнтів, троє з них знаходяться в реанімації.

Отже, з того часу, коли в березні Всесвітня організація охорони здоров’я оголосила пандемію світового масштабу і донині, коли в Україні щодня реєструється від 500 до 900 нових випадків захворювання стверджувати, що пандемії не існує, немає сенсу.

Тому радимо: шукайте інформацію, яка допоможе вам бути здоровими та підтримувати здоров’я інших, а не дезінформацію, яка вас або лякає, або навпаки спонукає до безпечності.

Під час усвідомлення всієї серйозності вірусу COVID-19, віддайте перевагу правдивій перевіреній інформації з офіційних джерел (як от сайти ВООЗ, МОЗ України, ДУ «Центр громадського здоров’я МОЗ України»), яка розповідає про способи запобігання передачі вірусу. Адже дотримання простих, але важливих речей: маскового режиму, соціальної дистанції, дезінфекційних заходів, – здатне врятувати вас і оточуючих.

Система Orphus