Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Полтаві запрацювало відновлене приміщення для стерилізації і перетримки безпритульних тварин

У Полтавській державній обласній лікарні ветеринарної медицини офіційно запрацювало відремонтоване сучасне приміщення для перетримки і стерилізації безпритульних тварин обласного центру. У ньому одночасно зможуть перебувати більше 15 бездомних тварин.

Тут, відповідно до міської програми “Скорочення популяції безпритульних тварин гуманними методами”, можна буде безплатно стерилізувати бездомних котів і собак, повідомляють у ГУ Держпродспоживслужби у Полтавській області.

Загалом, тут проводитимуть загальний огляд безпритульних тварин, стерилізацію, чіпування, вакцинацію та профілактичні заходи (такі тварини мають жовті кліпси на вухах). З початку цього року спеціалісти ветеринарної лікарні уже простерилізували більше п’ятисот тварин.

Лікарня забезпечена всім необхідним устаткуванням для надання ветеринарних послуг – апаратом для ультразвукового обстеження, рентген – апаратом, електрокардіографом, світловим мікроскопом, приладами та реактивами для проведення біохімічних досліджень, хірургічним обладнанням, столами для лікування тварин.

В окремому приміщенні побудовані вольєри для утримання собак на період проведення стерилізації та проходження реабілітаційного післяопераційного періоду, які оснащені кондиціонером та обігрівачами УФО. Тобто, взимку тварини не мерзнутимуть, а влітку – не відчуватимуть спеки.

За словами директорки БО “Юний європеєць” Майї Матвєєвої, створення подібного приміщення – важлива подія. Тут у комфортних умовах – під наглядом кваліфікованих спеціалістів – зможуть перебувати тварини після стерилізації. Адже головна мета міської програми – “Скорочення популяції безпритульних тварин гуманними методами” – зменшити кількість безхатніх тварин шляхом стерилізації та попередити їх безконтрольне розмноження.

 

Система Orphus