Ви тут:
Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

У Полтаві з 10 червня запроваджується черговий етап послаблення карантину

З 10 червня в Україні запроваджується черговий етап послаблення карантину. Він передбачає відновлення закладів культури, зокрема, з прийманням відвідувачів.

Таким чином, у Полтаві запрацюють музейні заклади. Про це у своєму Telegram-каналі повідомив секретар Полтавської міської ради Олександр Шамота. Приміром, у ДІКЗ “Поле Полтавської битви” за час карантину оновили три зали. 

“Замінили підлогу, пофарбували стіни, замінили завіси на вікнах. Розроблюється оновлене програмне забезпечення для електронних гідів, на планшетах у тематичних залах.  Особливої уваги потребує внесена до всесвітнього туристичного маршруту територія заповідника “Поле Полтавської битви” – це понад 720 га угідь, що потребують догляду. Музей історії Полтавської битви відкрито ще 1909 року. На сьогодні це єдиний готовий до прийняття туристів в Україні заповідник, що входить до Міжнародної організації військово–історичних музеїв під егідою ЮНЕСКО”, – зазначив Олександр Шамота.

Нагадаємо, медики можуть безкоштовно відвідати музей Котляревського у Полтаві.

Читайте також: З 10 червня у Полтаві відкриються музеї: як працюватимуть в умовах карантину

Також Олександр Шамота раніше зазначав, що Полтава готова приймати туристів в умовах карантину.

Нагадаємо, Полтавський краєзнавчий музей відновить роботу з 12 червня, але з дотриманням протиепідемічних вимог.

Також Міністр охорони здоров’я України Максим Степанов повідомляв, що з 10 червня в Україні відкриються бази відпочинку.

поширити новину: