Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Полтаві волонтери впорядкували місце поховання Панаса Мирного

За ініціативи архієпископа Харківського і Полтавського ПЦУ Афанасія, настоятель Свято-Михайлівського храму міста Полтави Олександр Горай, керівник екологічного відділу Харківсько-Полтавської єпархії ПЦУ Людмила Теймуразян  разом із жителями Полтави впорядкували територію біля могили Панаса Рудченка, відомого під псевдонімом Панас Мирний, та його дружини Олександри Михайлівни.

Під час прибирання видалили бур’яни, обрізали кущі, зібрали сміття та висадили кілька видів однорічних квітів. Потім волонтер мережі Volunteer Community Poltava, координатор проекту “Екоцінності” Ірина Коноз поділилась з присутніми своїм досвідом свідомого споживання.

Суть його полягає в тому, щоб максимально зменшити кількість сміття, яке ми приносимо додому, якомога довшого повторного використання речей, здачі на повторну переробку скла, пластику, паперу, металу, а також компостування всієї органіки, що з’являється в домогосподарстві.

Все сміття, яке було зібране, відсортували. Органічні відходи відправили на компостування. Скло, пластик та інше змішане сміття було викинуто до окремих баків, що розміщені поряд.

поширити новину: