Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Полтаві відбулося погашення конверта, присвяченого Миколі Зерову

У круглій залі Полтавського поштамту відбулася урочиста церемонія спеціального погашення немаркованого художнього конверта “130 років від дня народження Миколи Зерова”. Він присвячений українському поетові, перекладачу та історики, уродженцю Зіньківщини Миколі Зерову. Нещодавно виповнилося 130 років від Дня його народження.

У церемонії взяли участь директор Полтавської дирекції АТ «Укрпошта» Юрій Набасов, кандидатка філологічних наук, доцентка кафедри української літератури Полтавського національного пелуніверситету імені В.Г.Короленка Ганна Радько, голова Мачухівської ОТГ Валерій Білокінь та філолог, учений-журналіст, краєзнавець, публіцист, громадський діяч Гліб Кудряшов.

“Ми звертаємося до цієї постаті. Вона для нас важлива. Бо це – наш земляк. Це дуже важливо. Тому що конверт – це історія буде, засвідчена цією маркою. Ми у Полтаві, незважаючи на ізоляцію, провели крайові наукові читання, кафедра української літератури”, – зазначила доцент ПНПУ ім.В.Г.Короленка  Ганна Радько.

Доцент ПНПУ ім. В.Г.Короленка Гліб Кудряшов зазначив, що Микола Зеров – людина національного всеукраїнського масштабу.

“І це та постать, якою ми можемо пишатися у планетарному вимірі, якщо говорити про нього, як про письменника, як про перекладача і як про видатного вченого-літературознавця. Це не просто введення в обіг поштової продукції. А ми перетворюємо такі зустрічі на просвітницькі акції, щоб розказати нашим землякам про видатних людей, про видатні події”.

Система Orphus