Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Полтаві тривають планові ремонти котелень

Відбулося засідання обласної координаційної ради з контролю за виконанням заходів із підготовки народного господарства Полтави та Полтавського району до роботи в осінньо-зимовий період 2020/2021 року.

Про це повідомили у Полтавській ОДА.

Технічний директор «Полтаватеплоенерго» Володимир Пасічко розповів, що нині підготовлені до роботи в холоди 23 котельні (29%), 4 ЦТП та проведені перевірка і гідравлічні роботи на 100 км теплових мереж. До 18 червня триває плановий ремонт котельні на вулиці Ціалковського й замінюється тепломережа по вулиці Івана Мазепи в Полтаві. Велику увагу на нараді приділили опаленню 109 мікрорайону обласного центру.

«Наше підприємство готове забезпечити теплом цей мікрорайон, якщо температура повітря буде до -10 градусів, – повідомив перший заступник генерального директора «Полтаватеплоенерго» Ігор Процай. – Адже ремонт котельні на вулиці Квітучій виконаний і «перемичка» влаштована. Також готові забезпечити жителів цього мікрорайону гарячою водою, чого зараз вони не мають. Але це альтернативний варіант. Бо між турбомеханічним заводом та Полтавською міською радою буде створено спільне комунальне підприємство, яке опікуватиметься опалювальним сезоном 109 мікрорайону».

Голова Полтавської РДА Дмитро Романов розповів про затверджений комплекс заходів підготовки комунальних підприємств та закладів соціальної сфери до опалювального сезону в районі.

«У 18 школах району нині ведуться ремонтні роботи покрівель та йде заготовка паливних матеріалів. У Абазівській школі буде ремонт тепломереж, а в Полтавській центральній районній лікарні після 22 червня почнуться роботи з теплоізоляції приміщення, – повідомив він. – Також укладаються договори з ТОВ «Полтавагаз збут» щодо повірки лічильників у 13 амбулаторіях і 16 ФАПах».

Перший заступник голови Полтавської ОДА Дмитро Лунін наголосив на необхідності проведення заходів енергозбереження і попросив усіх учасників наради скласти поетапні плани та графіки.

«Економити енергію зараз дуже важливо, особливо це стосується шкіл і дитсадків. У одному районі Полтавської області був дуже показовий приклад, коли опалювалася вся школа (3 тисячі кв.м), а в ній навчалося всього 25 учнів. Можливо, в деяких освітніх закладах чи ДНЗ не треба утеплювати приміщення, а доцільніше змінити конфігурацію опалення тощо. Тому в кожного комунального підприємства чи закладу має бути план заходів енергозбереження на наступний сезон».

Також на нараді обговорили заборгованість населення Полтавської області за спожитий газ. За інформацією Департаменту будівництва, містобудування і архітектури та житлово-комунального господарства ОДА, станом на 1 червня комунальні підприємства заборгували за газ 414 мільйонів гривень, споживачі за спожиту теплову енергію – 600 мільйонів гривень.

Фото: Полтавська ОДА

поширити новину: