Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Полтаві створили новий Комунальний заклад «Полтавська ДЮСШ «Полтава»

12 червня, на сесії Полтавської міської ради депутати одноголосно підтримали рішення про створення Комунального закладу «Полтавська дитячо-юнацька спортивна школа «Полтава». За це рішення проголосували 27 депутатів.

Новостворений заклад буде підпорядкований Департаменту культури, молоді та спорту Полтавської міської ради. Виконання обов’язків директора КЗ будуть покладені на Володимира Соколовського, заступника директора з адміністративно-господарської частини КЗ «Полтавська дитячо-юнацька спортивна школа №3 з плавання» з моменту державної реєстрації закладу до призначення в установленому законом порядку директора закладу.

Відповідним рішенням затвердили і статут КЗ, згідно з яким КЗ «ПДЮСШ «Полтава» є позашкільним навчальним закладом спортивного профілю – закладом фізичної культури і спорту, який забезпечує розвиток здібностей вихованців в обраному виді спорту, а саме: боксу, боротьби вільної, тхеквондо ВТФ, паурліфтенгу, визначеному в Україні, створює необхідні умови для гармонійного виховання, фізичного розвитку, повноцінного оздоровлення, змістовного відпочинку і дозвілля дітей та молоді, самореалізації, набуття навичок здорового способу життя, підготовки спортсменів для резервного спорту.

Основними формами навчально-тренувальної роботи є групові навчально-тренувальні заняття, тренування за індивідуальними планами, виховні заходи, медико–відновні заходи, навчально-тренувальні збори, практика суддівства спортивних змагань.

Навчальний рік у спортивній школі розпочнеться з 1 вересня поточного року. Основною формою спортивної роботи буде участь вихованців у спортивних змаганнях різного рівня. КЗ «ПДЮСШ «Полтава», відповідно до затвердженого календарного плану, може проводити внутрішкільні і відкриті першості, матчеві зустрічі, турніри та інші змагання.

Детальніше з проєктом рішення та зі статутом закладу можна ознайомитися тут.

Система Orphus