Ви тут:
Полтавщина Спорт Суспільство 

У Полтаві стартував чемпіонат України з GPS-орієнтування на квадроциклах

Цими вихідними Полтавщина приймала любителів квадроциклів на 1-му етапі Чемпіонату України з GPS- орієнтування CAN-AM QUEST CUP.

Про це розповіли організатори змагань.

“Can-Am Quest Cup – перша і єдина в своєму роді подія, що поєднує в собі спортивний азарт і активний відпочинок. Тільки тут любителі позашляхової техніки (квадроцикли і баггі) можуть випробувати себе і свою техніку, насолодитись мальовничою природою Буланово, зануритись  в  ні з чим не зрівнянну атмосферу справжнього квадро-свята, де зустрічаються однодумці, знайомляться між собою квадроциклісти з різних регіонів України, формуються командний дух і спортивний азарт. Ці змагання були цікаві як для досвідчених спортсменів, які брали участь в класі SPORT, так і для новачків в класі LIGHT”, – зазначили організатори.

Учасників із Запорізької, Харківської, Полтавської, Київської, Одеської, Дніпропетровської, Донецької, Кіровоградської, Миколаївської областей чекали маршрути майже на 19 км з складними точками в болотах та лісі.

Чемпіонат України з GPS-орієнтування для квадроциклів проходить вже четвертий рік під егідою Федерації мотоциклетного спорту України. Етапи Чемпіонату проводились у всіх регіонах України від Закарпаття до Херсонської області та завжди викликали величезний інтерес як у учасників, так і у глядачів. За цей час більше 50 спортсменів отримали почесні спортивні звання майстрів спорту та кандидатів в майстри спорту України.

 

поширити новину: