Ви тут:
Полтавщина Прес-релізи Суспільство 

У Полтаві стартує правопросвітницька акція «Правосвідоме літо»

1 червня у Міжнародний день захисту дітей Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Полтавській області ініціює проведення правопросвітницької акції «Правосвідоме літо».

До участі в акції запрошуються діти віком від 6 до 18 років.

«Захід має на меті поінформувати дітей про актуальні правові питання, розповісти про цікаві теми, що стосуються дозвілля, творчості, розвитку для молоді. З цією метою створена гугл форма, де всі охочі можуть вказати тематику, яку їм буде цікаво почути», – повідомив про директор Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Полтавській області Олександр Черчатий.

Теми будуть обиратися з найбільш затребуваних для дітей. Для того, щоб долучитися до акції необхідно заповнити гугл форму та зазначити відповідну тематику та інформацію про себе для зворотнього зв’язку.

До участі у вебінарах запрошені профільні експерти з числа партнерів системи безоплатної правової допомоги у Полтавській області, представники органів державної влади та місцевого самоврядування, громадських організацій.

За результатами розгляду анкет буде сформована програма вебінарів, яка буде направлена учасникам.

«Умови сьогодення вимагають нових та нестандартних підходів у роботі з питань правопросвітництва, тому проведення онлай-просвітницьких заходів наразі для фахівців системи БПД є пріоритетним у роботі. Сподіваймося, що така акція знайде відгук у дітей і літнє дозвілля для дітей буде не лише приємним, а й корисним!», – висловилися організатори акції.

Заповнити гугл форму слід до 17.00. 05.06.2020 за наступним посиланням https://forms.gle/7jBG14rFcjM7Lhqt6

Нагадуємо, що скористатися послугами системи безоплатної правової допомоги громадяни можуть зателефонувати за єдиним номером системи БПД 0 800 213 103.
Поставити запитання громадяни також можуть в месенджер фейсбук-сторінок системи БПД Полтавщини.

Сторінка Регіонального центру з надання БВПД у Полтавській області https://www.facebook.com/poltava.legalaid/
Сторінка Полтавського місцевого центру з надання БВПД https://ru-ru.facebook.com/2poltavalegalaid
Сторінка Кременчуцького місцевого центру з надання БВПД https://www.facebook.com/kremenchyk.centr/
Сторінка Лубенського місцевого центру з надання БВПД https://ru-ru.facebook.com/lubnybpd/
Отримати відповідь на правові питання також можна написавши на електронну пошту найближчого центру.
Електронна адреса Регіонального центру з надання БВПД у Полтавській області office.poltava@legalaid.pl.ua
Електронна адреса Полтавського місцевого центру з надання БВПД poltava2.poltava@legalaid.pl.ua
Електронна адреса Кременчуцького місцевого центру з надання БВПД kremenchuk.poltava@legalaid.pl.ua
Електронна адреса Лубенського місцевого центру з надання БВПД lubny.poltava@legalaid.pl.ua

Отримати правову інформацію та юридичну консультацію громадяни можуть звернувшись до фахівців системи БПД зателефонувавши за відвідні номери телефонів Регіонального, місцевих центрів та бюро правової допомоги Полтавської області.

Громадяни, які не мають доступу до цих засобів комунікації, можуть залишити звернення у відповідних скриньках для звернень громадян, які розміщені у зручному місці біля входу до місцевих центрів та бюро правової допомоги.

Скористатися можна також правничою вікіпедією WikiLegalAid https://wiki.legalaid.gov.ua, яка є довідково-інформаційна платформа правових консультацій «WikiLegalAid» спрямована на підвищення правової свідомості та освіченості населення. Тут Ви можете знайти необхідну інформацію з актуальних правових питань.

Прочитати правову консультацію на телеграм-каналі «Безоплатна правова допомога» https://t.me/ualegalaid.

Отримати відповідь на юридичне запитання можливо в інтерактивному режимі через приватні чати у популярних месенджерах Телеграм http://legalaid.gov.ua/telegram.html та Вайбер http://legalaid.gov.ua/viber.html

Система Orphus