Ви тут:
Полтавщина Прес-релізи Суспільство 

У Полтаві стартує челендж “Мої конституційні права”

До дня Конституції України Регіональний центр з надання  безоплатної вторинної правової допомоги у Полтавській області  ініціює проведення челенджу «Мої конституційні права», який має на меті привернути увагу суспільства до стану захисту прав людей в Україні, популяризувати та підвищити рівень правової обізнаності серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів; виховати соціально-правову активність учнівської молоді; допомогти учням у вираженні та поширенні серед ровесників своїх знань про право за допомогою відео та фото.

«Питання щодо підвищення рівня правової обізнаності молоді є одне із пріоритетних у нашій діяльності. Реалізуючи напрям  правопросвітництва ми постійно вдосконалюємо форми роботи з даною аудиторією. Враховуючи умови сьогодення  наразі ми активізуємо проведення заходів в онлайн режимі», – зазначив директор Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Полтавській області Олександр Черчатий.

Ключовою вимогою участі дітей у конкурсі є відкритий акаунт у Фейсбуці та Instagram. Це може бути як акаунт самої дитини, так і її батьків. Челендж триває до 28 червня включно.

Щоб стати учасником челенджу, необхідно направити фото або відео у повідомлення офіційної сторінки Регіонального центру у Фейсбуці та Instagram з хештегом #правалюдини.

Слід зазначити найважливіше, на власну думку, право людини. Необхідно також позначити сторінку Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Полтавській області у Фейсбуці та Instagram @pllegalaid19.

Кількість дописів необмежена, але це не впливає на результат конкурсу. Переможці челенджу отримають сувенірні подарунки від Регіонального центру з надання БВПД у Полтавській області.

По завершенні челенджу  будуть обрані переможці за допомогою програми Random випадковим чином серед учасників челенджу.

поширити новину: