Ви тут:
Освіта Полтавщина Суспільство 

У Полтаві можуть запрацювати заклади позашкільної освіти

На найближчій сесії Полтавської міської ради, яка відбудеться 12 червня, депутати розглядатимуть питання про відновлення роботи позашкільних закладів освіти.

Про це йдеться у відовідному проекті рішення, оприлюдненому на сайті Полтавської міської ради.

Зокрема, у документі йдеться про відновлення роботи Комунального закладу “Інклюзивно-ресурсний центр Полтавської міської ради” та закладів позашкільної освіти комунальної форми власності м. Полтава з урахуванням організації протиепідемічних заходів.

Також планують лозволити відвідування занять в групах не більше, ніж 10 осіб в закладах освіти, проведення професійно-практичної підготовки та державної кваліфікаційної атестації в закладах професійної (професійно-технічної) освіти.

Йдеться про проведення підготовчих заходів до практичної підготовки на виробництві, лабораторних робіт та тренажерних занять, атестації здобувачів вищої освіти та відповідних підготовчих заходів, отримання документів про професійну (професійно-технічну) та вищу освіту.

Нагадаємо, у Міністерстві освіти і науки України зазначали, що заклади позашкільної освіти можуть відновити роботу з 1 червня і лише в тих регіонах, де запроваджено послаблення протиепідемічних заходів.

поширити новину: