Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Полтаві до Дня молоді оголосили онлайн конкурс талантів

До Дня молоді та Дня Конституції оголошено онлайн конкурс талантів «#New stars!»

Про це нагадали у пресслужбі Полтавської міської ради.

“Ти молодий, творчий, креативний, талановитий і готовий показати себе?! Тоді цей конкурс саме для тебе!”

Щоб зробити крок до успіху, треба:

1. Запиши відео (до 1 хвилини), або зроби фото де ти покажеш свій талант(співаєш, танцюєш, декламуєш, граєш на музичному інструменті, виступаєш в оригінальному жанрі, малюєш та інше).

2. Надішли відео, або фото демонстрації свого таланту на E-mail: polmcsssdm@ukr.net або у повідомлення в групі Полтавський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді у Фейсбуці https://www.facebook.com/pmcsssdm/ до 19 червня включно!

3. Обов’язково вкажи своє прізвище, ім’я, вік (приймаються роботи молоді від 14 років до 35 років), де ти навчаєшся або ким і де працюєш, контактний телефон.

4. В рамках конкурсу відбудеться голосування підписників у вищевказаній групі у Фейсбуці (голос зараховується, якщо під твоїм відео або фото лайкнули та залишили позитивний відгук, в якому вказано твоє ім’я) та визначено «Онлайн зірку». Тож, повідом своїм друзям та рідним, щоб вони встигли за тебе проголосувати!

5. 24 червня журі підведе підсумок конкурсу та визначить переможців у різних жанрах мистецтва. Про результати конкурсу буде повідомлено кожного учасника!

6. Переможці та учасники конкурсу будуть запрошені на урочисте нагородження, яке відбудеться 26 червня напередодні Дня молоді та Дня конституції на Білій Альтанці! На переможців конкурсу чекають подарунки! Усі учасники та переможці конкурсу будуть відзначені грамотами та дипломами!

7. Якщо виникають питання телефонуй : 56 – 25 – 13 (контактна особа Василенко Людмила) або пиши E-mail: polmcsssdm@ukr.net!

 

поширити новину: