Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Полтаві демонтували два незаконні кіоски

Сьогодні у Полтаві демонтували тимчасові споруди, які були розміщені без відповідних дозвільних документів.

Про це повідомили у Полтавській міській раді. 

“Відповідно до Правил благоустрою та забезпечення чистоти і порядку у Полтаві, демонтаж встановлених тимчасових споруд та будь-яких конструкцій здійснюється у випадках самовільного розміщення тимчасової споруди, конструкції, недотримання вимог паспорту прив’язки при її встановленні та у разі закінчення строку дії та анулювання паспорту прив’язки, інших дозвільних документів”, – йдеться у повідомленні.

Згідно з рішенням відповідної комісії працівники ПЕЗО «Міськсвітло» демонтували два кіоски за адресою: вулиця Баленка, 3 та вулиця Коваля, 3.

“Інспекторами з благоустрою був знайдений цей кіоск, він в занедбаному стані і тривалий час не працював, відповідних документів на нього не було. Неодноразово на нього приклеювали приписи, але ніхто в інспекцію не з’явився. Власник кіоску не встановлений. На комісії з розміщення тимчасових споруд було прийнято рішення про демонтаж. З іншим кіоском ситуація аналогічна”, – розповів заступник начальника інспекції по контролю за благоустроєм Руслан Редько.

Після демонтажу обидві споруди зберігатимуться на території КАТП-1628.

Фото: Полтавська міська рада

Система Orphus