Ви тут:
Полтавщина Спорт Суспільство 

У Полтаві будуватимуть Палац Спорту: розроблятимуть проект

На сесії Полтавської обласної ради, яка відбулась 3 червня, депутати проголосували за внесення змін до показників бюджету і виділили 650 тисяч гривень на розробку проекту Палацу Спорту у Полтаві.

Чому виникла ідея побудувати у Полтаві Палац Спорту, пояснив на своїй сторінці у Facebook перший заступник голови Полтавської ОДА Дмитро Лунін.

“Річ у тім, що у 2021 році Міністерство спорту та туризму планує виділити нашому регіону субвенцію на будівництво масштабного спорткомплексу. Адже в Полтавській області немає потужної арени для ігрових видів спорту, єдиноборств і проведення масштабних змагань. Як, приміром, “Локомотив” у Харкові чи “Метеор” у Дніпрі. Тому і з’явилася ідея з появою Палацу спорту. А щоб не витрачати час, і одразу представити Кабміну готовий проект, а не ідею, вирішили виготовити проектно-кошторисну документацію вже зараз”, – йдеться у повідомленні.

Зараз визначають місце розташування, адже для Палацу Спорту потрібно 4 гектари землі. У Полтаві не знайдуть відповідної території, то розглядатимуть місце розташування у Щербанях чи найближчих ОТГ.

Система Orphus