Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Полтаві активісти самотужки втілюють проєкт, який переміг у “Бюджеті участі”

В Івонченцях на околиці Полтави розпочали розмітку еко-парку “Райський сад”.

Проєкт зі створення еко-парку (с. Івонченці, вул. Волонтерська, 79) був серед переможців конкурсу “Бюджет участі” у 2018 році – його підтримали 550 полтавців. Проте минулого року коштів на його реалізацію не виділили, а цього року їх узагалі “зняли” у зв’язку з боротьбою з коронавірусом, розповів “Новинам Полтавщини” автор проєкту, настоятель Свято-Михайлівського храму ПЦУ в Івонченцях протоієрей Олександр Горай.

“Обіцяють, що як тільки будуть кошти – реалізують. В Івонченцях немає взагалі ніякої інфраструктури для відпочинку людей, хоча це межа міста. Нам так потрібен парк, що громадою Івонченців розпочали його реалізацію самостійно”, – говорить він.

За словами Олександра Горая, пророблено дуже багато роботи. Громадою знайдено ландшафтну фірму та проєктаната, який вже зробив проект. Тепер за цим проєктом вирівняли ділянку, робітники роблять розмітку доріжок.

“Далі громадою викопаємо доріжки – а це 140 мкв, і надіємось засипати їх гранвідсівом. А далі на осінь потрібно буде зробити насадження. Я вже домовився, що нам викопають свердловину для поливу парку. Тепер треба значні кошти на дерева – 142430 грн. Дуже сподіваємось, що місто в цьому році виділить хоч частину коштів на дерева”.

Згідно з проєктом запланований парк із тематичними зонами для проведення різних заходів, літньою сценою, квітником, дитячим майданчиком, плодово-ягідним садом тощо. Наразі ж активісти запрошують небайдужих долучитися до робіт із впорядкування доріжок.

поширити новину: