Ви тут:
Спорт Суспільство 

У наймасштабнішому онлайн-забігу України взяли участь бігуни з 9 країн світу

743 бігуни у 9 країнах світу цими вихідними взяли участь в онлайн-забігу Kyiv Run.

Як розповіли у Федерації легкої атлетики, опоки масові заходи тимчасово заборонені через карантин, любителі спорту знаходять нові можливості урізноманітнити своє бігове життя. Компанія-організатор наймасовіших бігових заходів України Run Ukraine створила серію онлайн-забігів Dream Running Series, перший з яких, Kyiv Run, відбувся вже цими вихідними.

Сама суть онлайн-забігу полягає у тому, що учасник може взяти участь у ньому, де б він не перебував. 6-7 червня на свої дистанції вийшли 743 бігуни у 9 країнах світу. Так, забіг, присвячений Києву, одночасно долали в Україні, Білорусі, Польщі, Словаччині, Ізраїлі, Норвегії, Італії, Нідерландах та США.

У заході взяли участь фронтмен гурту СКАЙ Олег Собчук, який подолав свій перший півмарафон, телеведучі Анатолій Анатоліч, Слава Варда, Олександр Попов, президент Торгово-промислової палати Геннадій Чижиков, бігунка-кіборг Тетяна Воротіліна, учасник шоу “Зважені та щасливі” Дмитро Завоюра, баскетболіст Максим Пустозвонов, бігунка та письменниця Марі Карачина.

Усі бігуни долали свої дистанції у своїх містах та своїми власними маршрутами, поєднані на відстані спільним забігом. У деяких містах бігуни самоорганізовувалися та долали дистанцію разом, як на повноцінному біговому старті, але з дотриманням заходів безпеки.

Kyiv Run став першим забігом з серії Dream Running Series, яка об’єднує 10 онлайн-стартів. Run Ukraine буквально запрошує #бігтимрію – адже кожен з цих забігів присвячений містам, у яких проходять масштабні марафони.

Система Orphus