Ви тут:
Освіта Суспільство ТОП-новина Україна 

У МОЗ роз’яснили способи проведення пробного ЗНО

Уряд прийняв рішення про зміну формату проведення пробного ЗНО у зв’язку із серйозним зростанням кількості нових випадків COVID-19 кілька днів поспіль. Зокрема, заборонено його проведення безпосередньо в закладах освіти в форматі офлайн.

Про це розповів під час брифінгу міністр охорони здоров’я Максим Степанов.

Пробне ЗНО буде проводитись не лише в онлайн-режимі.

“Будь-яка дитина зможе через свій особистий кабінет зайти, отримати відповідну форму, отримати завдання на ЗНО, пройти це ЗНО і відправити потім на перевірку. Якщо немає такої можливості зробити це через особистий кабінет, то дитина повинна прийти до закладу освіти, де планувалося проходження пробного ЗНО, там його зустріне відповідний інспектор, який передасть йому зошит з формою зі всіма завданнями, він виконає ці завдання вдома і потім надішле на відповідну перевірку. Це рішення було прийнято у зв’язку з тим, що є велика кількість дітей, які зареєструвалися на проходження пробного ЗНО”, – наголосив Максим Степанов.

За даними МОН, на проходження пробного ЗНО з української мови було зареєстровано близько 190 тисяч дітей, а з інших предметів – 172 тисячі.

Фото: Українські новини

Система Orphus