Ви тут:
Відео Освіта Суспільство Україна 

У МОН розглядають можливість тестування на COVID-19 учасників ЗНО

Засобами індивідуального захисту, антисептиками та термометрами для проведення основної і додаткової сесій ЗНО пункти тестування забезпечить держава, а для пробного ЗНО – регіональні центри оцінювання якості освіти

Про це повідомила в.о. Міністра освіти і науки Любомира Мандзій в ефірі “Сніданку з 1+1” 11 червня.

Саме регіональні центри оцінювання якості освіти забезпечують пункти тестування засобами індивідуального захисту, оскільки пробне ЗНО не є обов’язковим, участь у ньому є правом вибору кожного учасника. Також Любомира Мандзій зазначила, що пропонуватиме Прем’єр-міністру поширити інновацію Тернопільщини, де вирішили протестувати на COVID-19 всіх інструкторів та учасників ЗНО, на інші області.

“Я говорила з головою Тернопільської ОДА про ситуацію в області. Там на комісії ТЕБ і НС прийняли рішення, що протестують ПЛР-тестами всіх працівників, які долучені до організації ДПА у формі ЗНО. Як буде потреба, вони також мають можливість протестувати й всіх учнів. Щоб бути впевненими за 4 дні до початку основної сесії ЗНО (25 червня) в безпечності. Проговорю про це з прем’єром, можливо в інших областях переймуть досвід Тернопільщини. І таким чином, ми зробити цей процес дуже безпечним”, – розповіла Любомира Мандзій.

поширити новину: