Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У міськраді напрацьовують алгоритм дій щодо створення Полтавської ОТГ

У рамках реформи децентралізації восени до Полтави приєднаються 10 сільських рад. Сьогодні у Полтавській міській раді на засіданні міськради та представників громад обговорили плани співпраці. 

Про це повідомили у Полтавській міській раді.

Щоб напрацювати алгоритм дій щодо об’єднання, створили робочу групу, до складу якої увійшли заступники міського голови, начальники профільних управлінь і керівники сільських рад.

“Зараз нам потрібно напрацювати чіткий план, як ми будемо жити після проведення виборів, як ми співпрацюватимемо. Нині я особисто об’їжджаю кожну сільську раду, знайомлюся з проблематикою, яка є зараз у селах, обговорюємо можливості, які з’являться у них після об’єднання і відповідно формуємо план дій. Сьогодні ми прийняли принципове рішення про створення робочої групи, до складу якої увійдуть заступники міського голови, начальники профільних управлінь і керівники сільських рад. У такому складі й працюватимемо”, – розповів секретар Полтавської міської ради Олександр Шамота.

Він наголосив, що перевагою об’єднання для прилеглих сіл, перш за все, стане можливість розвитку територіальних громад.

“Це дасть можливість людям працювати, будувати житло, наповнювати школи. У селі буде розвиватися мале підприємництво, створюватимуться робочі місця. Зараз головне – знайти механізми, переваги, які ми зможемо використовувати для кожного села у рамках реформи”, – додав Олександр Шамота.

Начальник бюджетно-фінансового управління міськвиконкому Тетяна Чумак проінформувала присутніх щодо бюджетування на наступний рік. А Олександр Шамота ознайомив представників ОТГ з обов’язками кожного із заступників для налагодження подальшої співпраці.

Перший заступник голови Полтавської міської ради Ігор Федій зазначив, що нині міськрада та представники ОТГ працюють на випередження, аби у подальшому працювати було легше.

Фото Полтавської міськради

Система Orphus