Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Лубнах перевіряють заклади громадського харчування

У Лубнах фахівці Держпродспоживслужби Полтавщини перевіряють заклади громадського харчування на предмет дотримання вимог протиепідемічних заходів, встановлених постановою Головного державного санітарного лікаря України.

Про це повідомили у ГУ Держпродспоживслужби у Полтавській області.

Під час обстежень власникам закладів наголосили про важливість дотримання постанови Головного санітарного лікаря № 32 від 02.06.2020р. тимчасових рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів у закладах громадського харчування.

До власників тих закладів, які були перевірені комісією, зауважень щодо недотримання постанови Головного санітарного лікаря не було. Робота комісій триває.

Аби заклади харчування області працювали, потрібно дотримуватися тимчасових рекомендацій Головного державного санітарного лікаря України:

– Перед початком зміни усім працівникам потрібно проводити температурний скринінг. Працівників з температурою понад 37,2° C або ознаками респіраторних захворювань, не допускають до роботи.

– На вході до закладу або поруч з місцем видачі замовлень (при роботі закладу на виніс) треба організувати місця для обробки рук спиртовмісними антисептиками,

– Біля місць потенційного скупчення людей повинно бути нанесено маркування для перебування в черзі з дотриманням дистанції між клієнтами не менше 1.5 м,

– Відстань не менше 1,5 м  повинна бути і між сусідніми столами,

– За одним столом  повинно бути розміщено не більше як чотири клієнти (без урахування дітей віком до 14 років), якщо столи не відокремлені один від одного суцільною перегородкою,

– Меню розміщують для безконтактного ознайомлення біля входу або місця прийняття замовлення, у кількості, достатній, щоб уникнути скупчення людей, або на столах з матеріалу, що дозволяє проведення обробки дезінфекційним засобом.

– Дозволяється видача одноразових паперових меню з їх подальшою утилізацією; видача замовлень в багаторазовому посуді здійснюється виключно за наявності умов для його миття при високих температурах у посудомийній машині з використанням миючих засобів; дозволяється користуватись одноразовим посудом з картону або паперу.

– Прибори й кондименти до напоїв (цукор, мішалки, трубочки тощо) мають бути в індивідуальній упаковці.

Фото: Держпродспоживслужба

Система Orphus