Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Лохвиці вшанували пам’ять Героїв АТО

З нагоди Дня вшанування учасників антитерористичної операції на сході України (з квітня 2018 р. – ООС у Донецькій і Луганській областях) представники Лохвицької міської ради від імені мешканців Лохвицької ОТГ вшанували пам’ять 40 десантників 25-ї окремої Дніпропетровської повітряно-десантної бригади та 9 членів екіпажу військово-транспортного літака ІЛ-76, збитого озброєними формуваннями так званої ЛНР у небі над Луганськом 6 років тому.

До пам’ятного знака загиблим воїнам –учасникам бойових дій в зоні проведення АТО поклали квіти.

«Крилата» піхота  летіла на допомогу побратимам, які тримали оборону Міжнародного аеропорту «Луганськ». Загибель усіх 49 військових, які перебували на борту збитого літака, стала найбільшою з початку антитерористичної операції і найбільшою одночасною втратою Збройних сил України за період її незалежності.

Скорботною хвилиною мовчання представники Лохвицької  ОТГ вшанували пам’ять оборонців рідної землі, загиблих земляків, які віддали свої життя за свободу, незалежність та територіальну цілісність України.

На знак шани до немеркнучого з роками самовідданого подвигу воїнів-визволителів, загиблих у роки Другої світової війни, живі квіти того дня лягли й до підніжжя пам’ятника Невідомому солдату і Вічного вогню.

поширити новину: